Już 29 czerwca społeczność #OMGKRK po raz kolejny spotka się, aby wymienić się doświadczeniami, dowiedzieć się, co dzieje się w lokalnym ekosystemie innowacji i po prostu dobrze się bawić. Spotkajmy się ponownie na największej imprezie networkingowej #OMGKRK!

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 29 czerwca o godz. 18:30 w Muzeum Manggha. Wśród 350 uczestników będzie można spotkać przedsiębiorców, programistów, inwestorów, kluczowych interesariuszy innowacji, przedstawicieli korporacji, projektantów, marketerów, kreatywnych i geeków z lokalnych społeczności, ale także kilku krajowych i międzynarodowych gości z innych społeczności technologicznych. Partnerem wydarzenia jest Kraków5020.

TEMAT: WE CREATE

Tematem przewodnim tej edycji jest „We create”, w ramach którego prezentowane będą ciekawe innowacje powstałe w ekosystemie oraz kreatywne procesy związane z rozwojem tych rozwiązań.

CELE WYDARZENIA

  • Przyciągnięcie nowych osób do ekosystemu innowacji;
  • Wsparcie matchmakingu pomiędzy członkami ekosystemu;
  • Zaprezentowanie lokalnych innowacji;
  • Przyciągnięcie nowych interesariuszy do aktywnego włączenia się w misję OMGKRK;
  • Budowanie pozytywnej marki Krakowa jako kluczowego centrum innowacji w Europie;
  • Dobra zabawa.
  • To także kolejny przystanek w misji budowania światowej klasy ekosystemu innowacji w Krakowie.

 

 

Summer Jam 2023 to wydarzenie dla interesariuszy ekosystemu innowacji. Zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych, jak i doświadczonych ekspertów poszukujących nowych wyzwań w środowisku technologicznym. To także wydarzenie otwarte na obecnych i przyszłych przedsiębiorców.

Profesjonaliści IT, projektanci, inwestorzy, organizatorzy wydarzeń, programiści, naukowcy, startupowcy, organizacje pozarządowe, prawnicy, programiści, marketerzy: ich wszystkich #OMGKRK chce zaprosić do swojego grona dzięki kolejnej, jubileuszowej edycji #OMGKRK Summer Jam.

Misją wydarzenia jest zdobycie przez gości nowych informacji i kontaktów, które przyspieszą ich sieci biznesowe i karierę.

 

AGENDA:

18:30 – Otwarcie drzwi (Muzeum Manggha)
19:00 – Oficjalne powitanie i premiera kluczowych atrakcji
20:00 – Networking i set DJ-ski
24:00 – Oficjalne zakończenie wydarzenia