Zapraszamy na FUN RIDE 2023. To pierwsze charytatywne wydarzenie rowerowe, które będzie polegało na przejeździe krakowskimi oraz podkrakowskimi trasami rowerowymi. Organizatorem wydarzenia jest Anna Leszczyńska wraz z ekipą rowerowych pasjonatów, a Kraków Network oraz Kraków5020 są partnerami projektu.

Cel wydarzenia jest przede wszystkim charytatywny – zakup rowerów dla dzieci, których opiekunowie nie mają takich możliwości. Jednocześnie organizatorom zależy także na promowaniu aktywnego trybu życia, pokazywaniu tras rowerowych Krakowa i okolic oraz integracji lokalnych społeczności i środowiska biznesowego.

Uczestnicy FUN RIDE mogą wybrać jedną z trzech tras: rodzinną 16 km – łagodną i krótką, przeznaczoną głównie dla rodzin z dziećmi i osób, które rzadko poruszają się rowerem;  przygodową 52 km – uniwersalną, z symbolicznym przewyższeniem – dla osób, które często podróżują rowerem i chcą podjąć wyzwanie oraz sportową 117 km – najbardziej wymagającą z tras, idealną dla zaawansowanych kolarzy, wiodącą w większości ogólnodostępnymi drogami.

Na przejazd jest osiem godzin, a mapę każdej trasy można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/fun.ride.poland

https://hulaevents.pl/funride/

Termin:
6 sierpnia 2023, godz. 10-18

Miejsce:
start i meta w Kolejowym Klubie Wodnym 1929
ul. Księcia Józefa 24A w Krakowie

FUN RIDE to event charytatywny, żeby wziąć w nim udział wystarczy wpłacić datek dowolnej wysokości poprzez:

https://pomagam.pl/funride

Po wpłacie warto jeszcze przeprowadzić szybką rejestrację poprzez krótki formularz:

https://forms.gle/z4sv4sE8Jh84njNv9