Hello Kraków, nowy format dostępny na platformie Play Kraków ma już tydzień. W tym czasie prezentowane materiały obejrzało łącznie 108 tysięcy osób. Dziękujemy wszystkim widzom za to, że byli z nami oraz zapraszamy na kolejne wydania Hello Kraków.

Nowy miejski format prezentuje lokalne inicjatywy, tradycje charakterystyczne dla regionu, ale również nowoczesne oblicze miasta oraz jego mieszkańców. Hello Kraków wpisuje się także w strategię Nowej Gościnności. a jego celem jest także nieszablonowa promocja stolicy Małopolski. Wśród materiałów zrealizowanych dotychczas w ramach Hello Kraków znaleźć można było rozmowy z ekspertami, celebrytami, ale także z mieszkańcami Krakowa. Program, który jest dostępny m.in. na platformie playkrakow.com to opowieść o mieście, sile lokalności, unikalnych historiach krakowskich, wydarzeniach kulinarnych kulturalnych.

W mijającym tygodniu Hello Kraków gościł m.in. Martynę Wojciechowską, która w rozmowie z Martyną Masztalerz wspomina swoją historię z Krakowem. Dziennikarka oraz podróżniczka, którą z miastem połączyła miłość do jednego z mieszkańców dzieli się swoimi refleksjami o Krakowie, opowiadając także jak promuje stolicę Małopolski na całym świecie. Wśród gości Hello Kraków znalazł się również Jan Peszek, znakomity aktor, czy mieszkający w Polsce francuski restaurator Michela Morana, który w rozmowie z Małgorzatą Rutkowską zdradza, że od 11 lat regularnie przyjeżdża do Krakowa doceniając gastronomiczne walory stolicy Małopolski oraz lokalne restauracje.

Stałym elementem programu Hello Kraków, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o 18.00 na platformie PLAY KRAKÓW są także materiały o bieżących sprawach Krakowa, zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, kolejne wywiady z ludźmi kultury i nie tylko oraz relacje z ważnych dla miasta wydarzeń. Zapraszamy do oglądania!