Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na niezapomniane wydarzenie „ICE Kraków dzieciom”. Już 1 czerwca z okazji 10. rocznicy otwarcia obiektu moc atrakcji dla dzieci, ale i dorosłych. Wśród nich m.in. projekcja filmu „Baranek Schaun”, pokazy walki karate, stoisko Czuczu z kącikiem zabaw i animacjami, warsztaty plastyczne, a także interaktywne widowisko organizowane przez Centrum Kultury Podgórze. Dodatkowo, również w tym dniu, odbędzie się jubileuszowy koncert dla całej rodziny pod hasłem „Dekada inspiracji”. Świętuj Dzień Dziecka z ICE Kraków!

Szczegóły wydarzenia

Świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 15:00. Program obfituje w atrakcje, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wśród nich znajdą się: stoisko z pokazami walk karate Klubu Mistrzostwa Karate Kyokushinkai, stoisko Czuczu z kącikiem zabaw oraz animacjami, seans filmowy dla najmłodszych, warsztaty plastyczne „Latające smoki” i „Zaczarowany zamek”, a także interaktywne widowisko „Jak w bajce” organizowane przez Centrum Kultury Podgórze.

Dodatkowe atrakcje

Na uczestników czekać będą stoiska z przekąskami i napojami za symboliczną kwotę od Masters Catering. Dla odwiedzających przygotowano również specjalne urodzinowe cukierki oraz dystrybutory z wodą i bidony od miejskich Wodociągów, które można otrzymać na terenie obiektu. Tego dnia organizowane będzie także specjalne oprowadzanie po studiu hybrydowym ICE Kraków. Nie zabraknie również emocjonującego konkursu z nagrodami w postaci wejściówek na lot balonem nad Wisłą – w puli konkursowej przewidziano łącznie 20 biletów na tę atrakcję.

Bezpłatne bilety na wydarzenie

Darmowe bilety na dziecięcy seans filmowy będą dostępne od 27 maja w Oficjalnych Punktach Informacji Miejskiej INFO Kraków. Wejściówki na warsztaty oraz zwiedzanie studia hybrydowego można odebrać bezpośrednio w dniu imprezy również w punkcie INFO Kraków działającym na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków. Z okazji urodzin, 1 czerwca parking podziemny w ICE Kraków będzie całkowicie bezpłatny.

Koncert „Dekada inspiracji”

Wieczorem, 1 czerwca, mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnym urodzinowym wydarzeniu. O 19:00 w ICE Kraków rozpocznie się jubileuszowy koncert „Dekada inspiracji”, podczas którego usłyszymy kobiece przeboje wszech czasów oraz najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya! Koncert będzie zwieńczeniem dnia pełnego rodzinnych atrakcji. Bilety na koncert dostępne są na stronie adria-art.pl.

O Centrum Kongresowym ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, otwarte w 2014 roku, to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Położone nad brzegiem Wisły, w sercu Krakowa, oferuje wszechstronne możliwości organizacji różnorodnych wydarzeń: od kongresów i konferencji, aż po koncerty, spektakle i spotkania o charakterze społecznym. Wyjątkowa architektura, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że ICE Kraków jest idealnym miejscem do realizacji nawet najbardziej wymagających eventów.

Zapraszamy do wspólnego świętowania w ICE Kraków!


Kraków5020 jest miejską spółką powołaną przez Radę Miasta Krakowa, która zajmuje się budowaniem i zarządzaniem wizerunkiem miasta oraz jego promocją we współpracy z licznymi partnerami. Głównym zadaniem jest wzmacnianie marki Krakowa, jako nowoczesnej europejskiej metropolii, atrakcyjnej, otwartej i tolerancyjnej; miasta światowego dziedzictwa kulturowego i prężnego ośrodka akademickiego. Spółka odpowiada m.in. za: Centrum Kongresowe ICE Kraków i zlokalizowane w nim studio hybrydowe, miejską platformę VOD PLAY KRAKÓW, projekty: Kraków Network i Power of 4, cykl ICE Classic i Dzień dobry ICE Kraków, Kraków Story w Pawilonie Wyspiańskiego oraz Oficjalną Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków